T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

NIPO.PL powstało z oszczędności. Z dobrze wydanych oszczędności. Dlatego świetnie rozumiemy startupy; wiemy, jak ważne na początkowym etapie tworzenia marki jest trafne zainwestowanie często mocno ograniczonego budżetu. Młode firmy mogą u nas liczyć na dobrą kosztowo i jakościowo ofertę, która na pewno wpisze się np. w skalę dotacji z UE.

Startup-1

Zasadniczo: nie ma przeszkód, aby zrealizować u nas pojedynczy, najpotrzebniejszy element wizerunku, np.: tylko logo lub nazwę. Ale przygotowaliśmy też trzy start-upowe plany stworzenia dobrej jakościowo marki. Wszystkie zawierają najważniejsze elementy identyfikacji wizualnej i umożliwią komfortowe rozwijanie firmy w oparciu o jej silny, łatwy do zapamiętania wizerunek.

SPEED START
Startup-2
Startup ma już nazwę? Prowadzicie negocjacje biznesowe albo zakładacie zdobycie pierwszych umów dzięki osobistym kontaktom i spotkaniom? Jeśli tak, potrzebujecie przede wszystkim tych elementów wizerunku, które pomogą Wam zrobić dobre wrażenie w ramach indywidualnych relacji.

SPEED START TO PAKIET PRAC, KTÓRY MOŻE OBEJMOWAĆ NP.:
logotyp;
wizytówkę;
papier firmowy;
krótki tekst podsumowujący ofertę (do wysyłania w formie listów lub e-maili);
koperty firmowe do wysyłki listów/ofert;
teczkę, w której po spotkaniu zostawicie swoje materiały.

Taki zestaw wystarczy, aby śmiało umawiać się na spotkania promujące firmę. Podniesie on też Waszą wiarygodność, a co za tym idzie: szanse na sukces.

SMART START

Startup-3
Jesteście pewni swojej koncepcji na tyle, aby zainwestować w większość potrzebnych nośników identyfikacji wizualnej? Jeśli tak, to warto pakiet startowy rozbudować o dobrą prezentację ofertową oraz estetyczną stronę WWW.

SMART START TO PAKIET PRAC, KTÓRY MOŻE OBEJMOWAĆ NP.:
logotyp;
identyfikację wizualną (5 wybranych nośników, np.: wizytówka, papier firmowy, koperty, teczka, stopka e-mail, szablon prezentacji PowerPoint);
stronę WWW typu wizytówka (np. Gracian.pl);
krótką, 10-12-slajdowa prezentacja oferty w .pdf, idealną do przesyłania e-mailami (przykłady: Kredyt Inkaso, PLFON) oraz do prezentowania jej na spotkaniach;

opcjonalnie: nazwę wraz z wolną domeną.

Zestaw takich materiałów, opracowanych przez nas zarówno pod względem tekstowym, jak i graficznym, pozwoli Wam zrobić wrażenie nie tylko na spotkaniach biznesowych i podczas publicznych wystąpień, ale też w ramach wysyłki mailingowej i e-mailingowej.

STRONG START

Startup-4
Założenie startupu jest biznesową decyzją związaną np.: z odejściem z korporacji lub otwarciem nowego równoległego biznesu? Jeśli można, to już od samego początku warto zainwestować w markę większe środki – radykalnie zwiększą one jej szanse na sukces. W pełnym pakiecie startowym prace zaczynamy zazwyczaj od poszukiwań nazwy dla nowej firmy lub marki.

STRONG START TO PAKIET PRAC, W SKŁAD KTÓREGO MOŻE WCHODZIĆ NP.:
nazwa wraz z wolną domeną .pl lub .eu (inne warianty – zapraszamy do negocjacji);
logotyp;
identyfikacja wizualna (5 lub 10 wybranych nośników, np.: wizytówka, papier firmowy, koperty, teczka, nadruk CD/DVD, stopka e-mail, szablon prezentacji PowerPoint, social media, koszulka, projekt okleiny samochodu itp.);
strona WWW typu wizytówka (np. Gracian.pl; bardziej rozbudowane strony – zapraszamy do negocjacji);
średniej długości, 15-18-slajdowa prezentacja oferty w .pdf, idealna do przesyłania e-mailami (przykłady: Kredyt Inkaso, PLFON) oraz do prezentowania na spotkaniach;
ulotka 2xDL lub B5 do wysyłki w listach oraz jako element pakietu materiałów promocyjnych;
krótka księga marki (10+2 slajdy) podsumowująca zapis nazwy, wykorzystanie logotypu, typografii i barw marki.

Wystarczy pomysł: my ubierzemy go w słowa i materiały. I co ważne: takie kompleksowe podejście jest korzystne wizerunkowo – kreując nazwę, myślimy od razu o tym, jak przekładać się ona będzie na identyfikację wizualną marki.

Gwarancja NIPO.PL

Startup-5
Chętnie wyceniamy i realizujemy indywidualnie wskazane zakresy prac, np.: skupiając się wyłącznie na internecie i promocji online marki. Bez względu na wielkość projektu zawsze dbamy o najwyższą jakość graficzną, copywriterską oraz – jeśli założenia biznesowe umożliwiają tworzenie odważniejszych projektów – kreatywną marki.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zapytań oraz briefów (do pobrania stąd: briefy). Prezentacje z ofertami cenowymi pakietów Speed/Smart/Strong Start wysyłamy od ręki – nie później niż w 24 h w dni robocze. Indywidualne wyceny dla większości prac przedstawiamy w maksymalnie 2 dni robocze od momentu przesłania do nas zapytania.

Poniżej można pobrać treść tej strony w formie prezentacji .pdf. Zapraszamy:

startupy