T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Branding jest jak origami; zaczyna się od pustej kartki, kończy na namacalnym produkcie. Reklama to z kolei puzzle: najpierw tworzymy markę, a później, kawałek po kawałku, budujemy jej wizerunek. W obu wpadkach, oprócz intensywnej pracy, czeka na nas też ogromna satysfakcja z dobrze wykonanego zlecenia.

Kolektyw. Kreatywny w dodatku

Jako działalność gospodarcza funkcjonujemy od 2007 roku, początkowo pod nazwą kolektyw kreatywny Red Emu. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów reklamowych; od pojedynczych zleceń copywriterskich i graficznych, po kompleksowe projekty kampanii reklamowych i wizerunków marek. Pracowaliśmy zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm; dobre słowa o zakończonych projektach można poczytać w dziale referencje.

Agencja brandingowa?

Z czasem zakres działań kolektywu uległ poszerzeniu o kompleksowe realizacje brandingowe. Doszliśmy do momentu, w którym stworzenie nowego, uniwersalnego wizerunku firmy stało się dla nas naturalną potrzebą. NIPO.PL uporządkowało naszą działalność i zmotywowało do jeszcze lepszej pracy.

Celem naszej agencji jest realizowanie ponadprzeciętnie dobrych projektów brandingowych i reklamowych, przy uczciwych kosztach. Wiemy, że to się udaje. Widząc jak klienci komentują naszą reklamę, lub sięgają po stojący na sklepowej półce produkt, którego wizerunek stworzyliśmy, wiemy jedno: fajnie jest dobrze wykonać swoją pracę .

kolektyw kreatywny