T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Oferujemy wszechstronne wsparcie ATL, BTL, interactive oraz social media. Chętnie traktujemy kampanię reklamową jako część brandingu, kompleksowo wprowadzając nową markę na rynek, ale reklamy realizujemy również dla już istniejących brandów.

Nasza oferta reklamowo-marketingowa obejmuje tworzenie następujących projektów:

ATL

Kampanie reklamowe ATL opieramy na kreatywnych, mocnych strategicznie konceptach, świetnych zdjęciach lub ilustracjach oraz nowoczesnym projektowaniu graficznym. Wizerunek i promocję marki efektywnie przekładamy na takie nośniki jak:
– reklama prasowa
– billboardy, duży format
– plakaty, citylighty
– spoty radiowe

BTL

Realizacje BTL prowadzimy kompleksowo: od koncepcji publikacji, przez layout, copywriting, korektę i sesje zdjęciowe aż po zesłanie finalnych materiałów do druku i opcjonalnie – nadzór nad drukiem. Przygotowujemy m.in.:
– katalogi i broszury
– ulotki i foldery reklamowe
– direct mailing
− raporty i inne publikacje

Custom publishing

Kompleksowo realizujemy czasopisma i publikacje konsumenckie; od nazwy pisma, koncepcji i szpigla magazynu, przez layout, redakcję, korektę i skład, aż po druk i dystrybucję czasopisma. Realizujemy:
− magazyny wewnętrzne
− magazyny zewnętrzne
− publikacje okolicznościowe

Online

Działalność contentową i marketingową wychodzącą poza papier prowadzimy zarówno na poziomie tabletowych multimediów, jak i w sieci, realizując:
– strony WWW
– social media
– kampanie reklamowe online
– content marketing online
– e-mailing

reklama