T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Sieć w działaniach marketingowych jest dziś wszechobecna. Zgodnie z powiedzeniem: „nie ma cię w Google = nie istniejesz”, dbamy o to, aby marki, o których wizerunek się troszczymy, były wyraźnie widoczne w sieci. I aby były widoczne w niej w pozytywnym kontekście – zarówno socialmediowym, jak i contentowym.

Oferta

Działania online to nasza ulubiona metoda promowania nowego brandu. Social media, content marketing, a przede wszystkim – dobra, wypełniona treścią strona WWW, najlepiej wsparta kampanią reklamową online − to dziś niezmiennie, najskuteczniejsze wprowadzenie marki na rynek.

Koszty

Możemy łatwo wycenić pojedynczy tekst online. Reklamowy, pisany przez copywritera to koszt 300 zł + VAT. Krótki contentowy, około 1000 znaków (np. wpis na bloga), pisany przez redaktora online: 200 zł + VAT. Trudniej wycenić kompleksowe realizacje; koszt prowadzenia profilu na facebooku zależy od zakładanej liczy wpisów, zakresu moderacji i wykorzystania dodatkowych opcji społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego przez zakładkę kontakt − postaramy się projekt wycenić jak najszybciej.

Doświadczenie

Współpracowaliśmy przy realizacji reklamowych projektów online m.in. dla Pionieer Pekao, UPC, Vichy. Stworzyliśmy teksty opublikowane na stronach kilkudziesięciu firm; od Crédit Agricole przez UPC i PZU po B&B Hotels.

Po pełną ofertę działań reklamowych zapraszamy na stronę: reklama.

reklama