T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Papier wszystko zniesie – fakt. Czytelnicy – niekoniecznie. Realizując magazyny konsumenckie dbamy zarówno o to, aby marka sponsorująca została bardzo dobrze zaprezentowana i wyeksponowana, ale też o to, aby samo czasopismo było dla odbiorców ciekawe, przydatne i angażujące.

Oferta

Magazyny zewnętrzne, wewnętrzne… dobre. Kompleksowo realizujemy czasopisma i publikacje konsumenckie. Na życzenie ofertę poszerzamy o sesje zdjęciowe i działania promocyjne magazynu. Realizowane przez nas elementy publikacji custom publishing:
− nazwa, koncepcja i szpigiel magazynu
− layout/projekt graficzny
− skład magazynu i projektowanie elementów graficznych (wykresy, infografiki itp.)
− redakcja i korekta magazynu
− koordynacja projektu oraz działań dodatkowych (promocja magazynu, sesje zdjęciowe)
− druk i dystrybucja

Wycena

Liczba stron + oczekiwania. Projekty wyceniamy na życzenie, potrzebujemy jednak kompletu informacji wydawniczych typu; periodyczność, liczba stron, parametry druku, liczba i rodzaje materiałów zamówionych/klienta itp.

Doświadczenie

Poznaliśmy się podczas pracy w wydawnictwie Concept Publishing Polska, specjalizującym się w magazynach firmowych. Zrealizowaliśmy w nim kilkadziesiąt projektów dla kilkunastu firm i marek; zarówno o dużych, jak i niszowych nakładach. Już jako NIPO.PL, w latach 2014-2015 kompleksowo wydaliśmy 22 numery miesięcznika firmy PGNiG TERMIKA za który zdobyliśmy m.in. Szpalty Roku 2014.

Po pełną ofertę działań reklamowych zapraszamy na stronę: reklama.

reklama