T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Nie jesteśmy dużą agencją, ale świetnie realizujemy duże projekty. Gdy dostajemy pod opiekę wizerunek znanych przedsiębiorstw, wiemy, że nie ma tu miejsca na kompromisy. Do takich realizacji możemy skierować dodatkowe zasoby oraz nadprogramową liczbę poświęconego czasu, poprawek i cierpliwości.

Duze-1

Dla dużych marek branding jest powietrzem – kwitną w świeżym, duszą się, gdy zaczyna w nim brakować tlenu. Ostrożnie dbamy o właściwie „natlenienie” marki świeżymi kreacjami i wizerunkiem, nie tylko w ramach poniższych, trzech propozycji dedykowanych dla dużych przedsiębiorstw.

BIG REFRESZ

Duze-2
Wiemy, że w przypadku firm z ugruntowaną pozycją na rynku nawet najdrobniejsza korekta wizerunku jest zauważalna i znacząca. Potrafimy godzinami siedzieć nad pozornie identycznymi detalami logo lub CI, aby doszlifować je do perfekcji. W przypadku odświeżenia wizerunku przedsiębiorstwa, realizujemy lekką zmianę elementów marki, aby zachować ich dotychczasową rozpoznawalność.

Big Refresz to pakiet prac, który może obejmować np.:
zmianę claimu lub wprowadzenie claimu/tagline do nazwy;
odświeżenie logotypu przy zachowaniu jego dotychczasowej rozpoznawalności;
zmianę identyfikacji wizualnej na nową przy zachowaniu elementów łączących ją z dotychczas obowiązującą;
uporządkowanie końcowej identyfikacji w rozbudowanej księdze marki (około 40 stron).

Odświeżenie wizerunku to znakomita okazja do uporządkowania i „odkurzenia” dotychczasowych, nie zawsze spójnych, materiałów marketingowych marki.

BIG REBRANDING

Duze-3
Kompleksowy rebranding dużej firmy to duża odpowiedzialność, ale też duża szansa. Szansa i dla nas i dla marki. Oprócz jakości gwarantujemy także terminowe, dokładne wypełnienie umowy oraz ocean cierpliwości. Gwarantujemy też, że każdy z poniżej rekomendowanych elementów rebrandingu zrealizujemy konsekwentnie, spójnie i z ogromną dbałością o detale.

Big Rebranding to pakiet prac, który może obejmować realizację np.:

logotypu;
nowego claimu/tagline;
nowej identyfikacji wizualnej;
nowego layoutu strony WWW lub całkowicie nowej strony internetowej;
materiałów promocyjnych;
obszernej księgi marki (40-60 stron, zależnie od liczby realizowanych nośników);

Rebranding to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą o sobie przypomnieć Klientom i unowocześnić swój wizerunek, zwiększając jednocześnie wartość marki.

BIG BRANDING

Duze-4
Czas na nowy, duży biznes? Nie ukrywajmy: szansa stworzenia brandu, który będzie powszechnie widoczny… każdy, kto pracuje w reklamie, lubi takie wyzwania. Jeśli więc Państwa firma w ramach rozbudowy portfolio planuje wprowadzić na rynek nową markę – możemy się tylko szeroko uśmiechnąć i zaprosić do przesłania briefu.
Zakres prac nad kompletnym nowym brandingiem może być dowolny i bardzo rozbudowany.

Big Branding to pakiet prac, w którym podstawowymi elementami są:

nazwa i claim;
logotyp i identyfikacja wizualna;
strona WWW i social media;
księga marki;
materiały promocyjne (prezentacja, BTL);

opcjonalnie: opakowania i etykiety;
opcjonalnie: kampania reklamowa.

Nowa marka to nowa szansa. Każdy branding traktujemy jak szansę na stworzenie nowego Apple, którym zarówno my, jak i nasz Klient, będziemy mogli chwalić się bez końca.

Gwarancja NIPO.PL

Duze-5
Doskonale znamy ograniczenia czasowe, jakie stawiają przed nami pilne projekty. Ale pamiętamy też ograniczenia czasowe, jakie kiedyś, ktoś, stawiał nam licząc upływające roboczogodziny. Dziś, pracując sami dla siebie, jeśli tylko projekt na to pozwala: nie musimy przedkładać czasu nad jakość. Możemy pracować do skutku, wyceniając naszą pracę na podstawie kosztów godzinowych lub miesięcznego ryczałtu.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zapytań oraz briefów (do pobrania stąd: briefy). Prezentacje z ofertami cenowymi pakietów Speed/Smart/Strong Start wysyłamy od ręki – nie później niż w 24 h w dni robocze. Indywidualne wyceny dla większości prac przedstawiamy w maksymalnie 2 dni robocze od momentu przesłania do nas zapytania.

Poniżej można pobrać treść tej strony w formie prezentacji .pdf. Zapraszamy:

duze