T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

NIPO.PL to najlepszy krawiec Twojego produktu. Dowolnego formatu opakowania i etykiety projektujemy tak, jak najlepsi krawcy szyją idealne garnitury – nie ograniczamy się do dokładnego pilnowania wymiarów, ale dbamy też o to, aby strój przyciągał uwagę i dobrze podkreślał zalety skrywanego pod nim wnętrza. Inaczej mówiąc: sprawimy, że klienci będą kupowali Twoje produkty oczami.

Oferta

Realizujemy opakowania i projekty użytkowe produktów i przedmiotów z dowolnych branż. Dbamy o atrakcyjny wygląd dóbr spożywczych, kosmetyków, leków, elektroniki, produktów użytkowych itp. Projektujemy opakowania, etykiety, zadruki pudełek, identyfikację wizualną przesyłek i dowolne inne nośniki marki lub produktu.

Koszty

Uzależnione są w dużym stopniu od skali dystrybucji, a co za tym idzie: poziomu ekspozycji nośnika. Nasz bazowy cennik zakłada 3000 zł + VAT za layout pojedynczego opakowania oraz 900 zł + VAT za każde przeformatowanie zrealizowane na podstawie tego layoutu (na inny nośnik lub inny produkt w serii).

Doświadczenie

Opakowania przygotowywaliśmy m.in.: dla Eveline Cosmetics, Domain Menada (Grupa Belvedere Polska), e-papierosów Cigger, zakładów ZM Łuków i Agro Wodzisław oraz marki Ambition produkującej małe AGD.

Po pełną ofertę działań wizerunkowych zapraszamy na stronę: wizerunek.

identyfikacja wizualna