T: 502 259 969 | E: info@nipo.pl

Dziś firma, która nie ma biura, prędzej zrobi karierę od firmy, która nie ma strony WWW. Internet to często początek i koniec kontaktu z daną marką. Dbamy o to, aby był to jednak początek, który otwiera firmom sprzedaż produktu lub negocjacje przedstawionej na stronie oferty.

Oferta

Strony internetowe nie tylko projektujemy, ale też dbamy o ich zawartość merytoryczną i językową. Prace możemy zacząć od przygotowania architektury treści i idei strony, przeprowadzić przez sprawny copywriting, a skończyć na wdrożeniach i testach online.

Koszty

Zakres funkcji i komplikacji stron WWW jest praktycznie nieograniczony, a więc i budżet jest tutaj nieokreślony. Aby wycenić projekt, potrzebujemy kilku podstawowych informacji na temat użyteczności systemu, w którym strona ma być zrealizowana, dostępności panelu CMS, liczby podstron, rodzaju i liczby tekstów… ale możemy też przesłać ofertę na kilka ustandaryzowanych formatów stron WWW, które – zwłaszcza w przypadku start-upów – wystarczą, aby wprowadzić markę na rynek.

Doświadczenie

Aktualnie realizujemy nową stronę CEPA.org. Wdrożone w 100% przez nas WWW to m.in.: Gracian, microsajt free.plfon.pl, Mobilite.pl. Odpowiadamy za layout strony Finsano i wdrożenie/redakcję serwisu animowany.pl. Przygotowane przez nas teksty można przeczytać na kilkudziesięciu stronach internetowych dużych firm: od Crédit Agricole, przez UPC i Business Garden, po NBP i Nestlé.

strony internetowe