Na blog za SMS!

Promocja konkursowa – wysyłasz SMS i wybierasz, o czym piszemy na blogu.

Powolutku wprowadzamy na rynek markę RedEmu.pl – powiązanej z NIPO.pl agencji namingowej. I w związku z tym mamy małą promocję, konkurs i prośbę zarazem. Nasze czerwone Emu testowo promujemy wirusowo, społecznościowymi kanałami – strasznie jesteśmy ciekawi efektu. Stworzyliśmy dla niego fanpage i próbujemy wypromować blog o namingu. I to właśnie z tą drugą kwestią związana jest „promocja”.

Zasady „promocji” są proste i przynoszą konkretną korzyść zainteresowanym, głosującym:

1) Przesyłacie propozycje tematu do opisania; związanego z namingiem, nietypowymi, dobrymi lub koszmarnymi nazwami (można przejść od razu do punktu 2, a propozycję przesłać później)
2) Wysyłacie SMS (tani jest: 1zł+VAT) o treści B00201 na numer 7122 z głosowaniem na naszego bloga w konkursie blog roku. Dokładnie widać go tutaj: blog roku
3) Przesyłacie nam ten SMS (na adres: info@redemu.pl lub telefon Tomka podany w zakładce kontakt), zdjęcie telefonu z SMS-em na wyświetlaczu lub w dowolny, inny sposób potwierdzacie oddanie głosu na nasz blog (na słowo też wierzymy) i przypominacie o czym mamy w zamian napisać
4) my w ramach podziękowania jak najszybciej staramy się wysmarować wpis na zadany przez was temat
5) Promocja jest aktualna do końca konkursu „Blog Roku” wszystkie propozycje tematów będzie opisywać tak długo, aż je wyczerpiemy.

Oczywiście, jeśli ktoś chce na nas zagłosować całkowicie bezinteresownie – zapraszamy i dziękujemy.

Na blog za SMS!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *